Antikalk 20 0,75kg, 1kg, 5kg

od 4,16 € od 3,47 € bez DPH

Zvoľte variant

profesionálny odstraňovač vodného kameňa

Detailné informácie

Kg: 0,75
Skladom
4,16 €
3,47 € bez DPH
Kg: 1
Skladom
7,74 €
6,45 € bez DPH
Kg: 5
Skladom
36,12 €
30,10 € bez DPH

Podrobný popis

Antikalk 20 svojou silou účinne a efektívne odstraňuje usadený vodný kameň z akéhokoľvek povrchu. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu okamžite rozpúšťa všetky vápenaté usadeniny z ohrevných systémov vysokotlakových čističov, umývacích liniek alebo samoobslužných autoumyvárok, ale aj umývačiek riadu, ohrievačov vody, čerpadiel, potrubí, alebo zo sprchových kútov a vaní. Obsahuje tiež protikorózne zložky, čím chráni povrch pred hrdzavením. 

Aplikujte priamo do ohrevného telesa vysokotlakových strojov a podobných zariadení, alebo priamo na plochu kde sa nachádza vodný kameň.
 
Riedenie:
Balenie 0.75 kg je pripravené na aplikáciu bez nutnosti riedenia. Pre pohodlnejšiu aplikáciu si u nás môžete zabezpečiť aj ručný rozprašovač.
 
Dávkovanie prostriedku závisí od tvrdosti vody. Odporúčaná dávka je pri mäkkej vode 16%, pri stredne tvrdej vode 25% a pri tvrdej vode 30%. Produkt rieďte podľa nutnosti a množstva vápenatých usadenín. Nechajte pár minút pôsobiť, alebo cirkulovať v ohrevnom systéme vysokotlakového stroja. Pri odvápňovaní vysokotlakových čističov je nutné demontovať VT pištoľ a použiť len VT hadicu, ktorá sa vloží do vyrovnávacej nádržky. Pri silnom nánose odporúčame postup opakovať dovtedy, kým nebudú všetky usadeniny úplne odstránené. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: