CarBax MatHolder

držiaky rohoží pre samoobslužné autoumyvárky a čerpacie stanice

Držiaky rohoží CarBax MatHolder sú výborným doplnkom do samoobslužných autoumyvárok alebo čerpacích staníc. Zákazníkovi umožnujú pohodlné umytie a rýchle vysušenie vďaka rýchlemu odtoku vody. sú vyrobené z nerezovej oceli odolnej voči chemickým prípravkom. Držiaky CarBax MatHolder sú vyrobené z nerezovej oceli odolnej voči chemickým prípravkom.

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

CarBax

CarBax MatHolder

držiaky rohoží pre samoobslužné…

Držiaky rohoží CarBax MatHolder sú špeciálne navrhnuté pre umyvárky do samoobslužných boxov a čerpacie stanice.

Značne uľahčujú umývanie rohoží a vďaka univerzálnemu dizajnu bez problémov udržia všetky typy rohoží osobných áut, ktoré je následne možné umyť penou a vysokým tlakom vody. Držiaky rohoží MatHolder sú vyrobené z nerezovej oceli odolnej voči chemickým prípravkom.Video


Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  CarBax MatHolder

For shipping to other EU countries visit this page CarBax MatHolder

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  CarBax MatHolder

CarBax

Spoločnosť CarBax sa zaoberá výrobou a distribúciou čistiacej chémie a autokozmetiky pre starostlivosť o osobné a nákladné vozidlá a taktiež nástrojov pre detailing a interiérové čistenie automobilov ako sú mikrovláknové utierky a špongie, umývacie kefy, jelenice alebo napeňovacie trysky.

Prečítať si viac

Produkty

info@carbax.com
037/77 84 111

0.05