Kategorie na hlavní stránce

star line

obsahuje široký sortiment čistiacich prostriedkov určených pre bezdotykové umývanie a starostlivosť o autá ako sú aktívna pena, rýchlo sušiace vosky, prípravky pre čistenie diskov a pneumatík, starostlivosť o plastové časti interiéru a exteriéru ako aj prostriedok pre starostlivosť o kefy automatickej umývacej linky. 

BLACK LINE

je prémiová línia autokozmetiky pre detailing a dôkladnú starostlivosť o autá určená pre tých, ktorí chcú pre svoje auto niečo viac ako len bežné umytie. Je určená pre tých ktorí chcú dosiahnuť maximálny čistiaci výsledok s hlbokým leskom a dlhotrvajúcou ochranou. 

PRÍSLUŠENSTVO K AUTOKOZMETIKE

ponúka komfortnú aplikáciu autokozmetiky a čistiacich prostriedkov. Ponuka zahŕňa napeňovacie trysky pre vytvorenie aktívnej peny, silikónové stierky pre šušenie vozidla, kefy na disky a karosériu, špongie, ale aj mikrovláknové utierky pre sušenie, čistenie a leštenie áut.

KLUBOVÉ KARTY CarBax

umožňujú komfortné spustenie umývacích programov v umývacích centrách CarBax v umývacej linke alebo v samoobslužných boxoch bez zbytočných starostí o dostatok mincí počas umývania. Ku každej klubovej karte získate bonusový kredit úplne ZADARMO.