Michelin - Annovi Reverberi

Michelin - Annovi Reverberi

O značke Michelin - Annovi Reverberi

Spoločnosť Annovi Reverberi bola založená v roku 1958, v meste Modena, priamo v srdci talianskej inžinierskej a technologickej oblasti. Annovi Reverberi je dnes moderná a flexibilná spoločnosť, s trendom neustáleho rastu, stojí na čele ako jeden z hlavných výrobcov.

Práve spoločnosti Annovi Reverberi je výrobcom vysokotlakových čistiacich strojov pod svetovo známou značkou Michelin. Pod touto značkou vyrábajú široký sortiment vysokotlakových čističov od malých strojov pre domáce použitie až po veľké zariadenia na priemyselné čistenie.

Dynamická povaha talianskej výrobnej oblasti poskytla perfektné zázemie pre založenie firmy a následný vývoj, mimoriadne talentovanej a špecializovanej výrobne. Po celé desaťročia je Annovi Reverberi vedúci svetový výrobca membránových čerpadiel pre poľnohospodárstvo a piestové čerpadlá pre priemyselné umývanie. Spoločnosť sa dnes môže pochváliť aj prítomnosťou v čistiacom sektore vďaka svojim vysokotlakovým strojom, pre súkromné ako aj profesionálne použitie, čo predstavuje priekopnícke riešenie na globálnom trhu.

Annovi Reverberi aktuálne pôsobí na 5 kontinentoch a vo viac ako 100 krajinách so sieťou výrobných a obchodných zariadení, ktoré umožňujú priame zastúpenie na miestnych trhoch, so stratégiou celkového zamerania na potreby koncových zákazníkov.

Produkty

info@carbax.com
037/77 84 111

0.02