O nás

DSC_5716 copy

CarBax je slovenský výrobca a dodávateľ technológie, príslušenstva a čistiacich prostriedkov pre autoumyvárky. Skladá sa z troch hlavných divízii CarBax Car Wash Technology, CarBax Chemical a CarBax Car Wash, ktoré spolu tvoria dokonale prepojený ekosystém. Tieto divízie predstavujú vývoj a distribúciu technológie pre umývacie centrá, distribúciu vlastnej značky čistiacej chémie a prevádzku umývacích centier CarBax, v ktorých naše produkty neustále testujeme a vylepšujeme.

Technológia je srdcom celého umývacieho centra. Jej výberom sa určuje budúcnosť chodu celej prevádzky. Preto dbnáme na to, aby nami vyvinuté zariadenia spĺňali všetky požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pre viac informácii o technológii CarBax Car Wash Teschnology navštívte www.carbax.com

Nemenej dôležitým aspektom kvalitného umytia áut je výber správnej chémie. Preto v divízii CarBax Chemical neustále inovujeme a dopĺňame línie čistiacich prostriedkov pre dosiahnutie perfektného čistiaceho výsledku. Ponúkame veľkoodber čistiacich prostriedkov pre umývacie centrá, autoservisy, detailingové štúdia, ručné autoumyvárky a podobne, ale aj komerčné balenia pre domácich užívateľov v podobe autokozmetiky a príslušenstva ako sú mikrovláknové utierky, špongie, stierky kefy a napeňovače pre vytvorenie kvalitnej hustej aktívnej peny. Vďaka neustálemu kontaktu so zákazníkmi v našich umývacích centrách CarBax ponúkame presne to, čo si naši zákazníci žiadajú.