Samoobslužné umývacie boxy CarBax CB VARIO

technológia samoobslužných umývacích boxov

Technológia samoobslužných umývacích boxov CarBax CB VARIO. Zariadenie je určené na samoobslužné umývanie osobných, dodávkových a nákladných vozidiel vysokým tlakom vody s využitím napeňovacej chémie (aktívnej peny), ktorá sa na ošetrovanú plochu aplikuje samostatným pracovným náradím cez trysku s možnosťou použitia kefy na dôkladné očistenie povrchu vozidla. Kontaktujte nás a navrhneme Vám kompletné riešenie umývacieho centra - 037 77 84 111 alebo info@pemat.sk

Požiadať o cenovú ponuku

Cena tohto produktu je na vyžiadanie, aby sme vám vedeli navrhnúť tú najlepšiu ponuku. Pre vyžiadanie ceny vyplňte krátky formulár kliknutím na tlačidlo „Požiadať o cenovú ponuku” a v krátkom čase Vás kontaktuje náš obchodný zástupca.

Záruka: 12+12 (pre firmy) | Ako funguje záruka 12+12?
24 mesiacov (pre fyzické osoby)

CarBax

Samoobslužné umývacie boxy CarBax CB VARIO

technológia samoobslužných umývacích boxov

1

Technológia samoobslužných umývacích boxov CarBax CB VARIO. Zariadenie je určené na samoobslužné umývanie osobných, dodávkových a nákladných vozidiel vysokým tlakom vody s využitím napeňovacej chémie (aktívnej peny), ktorá sa na ošetrovanú plochu aplikuje samostatným pracovným náradím cez trysku s možnosťou použitia kefy na dôkladné očistenie povrchu vozidla. Technológia využíva kombináciu vysokého a nízkeho tlaku vody, variabilných otáčok čerpadla, stlačeného vzduchu a čistiaceho prostriedku tak, aby sa dosiahol maximálny čistiaci efekt pri čo najnižšej spotrebe energií, chémie a vody s čo najvyšším profitom pre prevádzkovateľa zariadenia.

Cieľovou skupinou zákazníkov sú umývacie centrá, čerpacie stanice, autoservisy, predajne vozidiel, a všade tam, kde je potrebné dôkladné, efektívne a ekonomické čistenie vozidiel.

Pre viac informácii o samoobslužných umývacích boxoch nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 037 77 84 111 alebo e-mailom na info@pemat.sk.

Viac informácii ohľadom technológie pre samoobslužné bezdotykové autoumyvárky nájdete na www.carbax.com

Umývanie auta v umývacích boxoch CarBax

Video


Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si  Samoobslužné mycí boxy CarBax CB VARIO

For shipping to other EU countries visit this page Samoobslužné umývacie boxy CarBax CB VARIO

Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt  Samoobslužné umývacie boxy CarBax CB VARIO

CarBax

Spoločnosť CarBax sa zaoberá výrobou a distribúciou čistiacej chémie a autokozmetiky pre starostlivosť o osobné a nákladné vozidlá a taktiež nástrojov pre detailing a interiérové čistenie automobilov ako sú mikrovláknové utierky a špongie, umývacie kefy, jelenice alebo napeňovacie trysky.

Prečítať si viac

Produkty

info@carbax.com
037/77 84 111

0.06