Prečo nakupovať u nás?


Doručenie kuriérom do 24 hodín

Všetky produkty, ktoré máme skladom odosielam okamžite kuriérskou službou s doručením do 24 hodín respektívne nasledujúci pracovný deň. Vďaka tomu sa môžete tešiť z Vašej objednávky čo najskôr :).

Telefonická a e-mailová podpora

Máte otázky ohľadom našich produktov alebo nie ste si istý ktorý produkt je práve pre Vás ten najvhodnejší? Neváhajte nám zavolať na telefónne číslo 037 77 84 111 alebo poslať e-mail na info@pemat.sk a veľmi radi Vám poradíme.

Externé servisné stredisko

Externé servisné stredisko nám zabezpečuje flexibilitu pri vykonávaní servisných zásahov alebo servisných prehliadok tak aby ste Váš stroj mali znova čo najskôr v prevádzke.

Portál podpory pre našich zákazníkov

Pripravili sme pre svojich zákazníkov portál podpory, kde nájdete užitočné informácie súvisiace s našimi produktmi. Na tomto portáli sme pre Vás pripravili niekoľko sekcií, ktoré priebežne dopĺňame a rozširujeme, medzi nimi nájdete zaujímavé informácie v sekciách ako:

Výber správnej čistiacej chémie – máte dilemu, ktorá čistiaca chémia z našej ponuky je pre Vás najvhodnejšia? Odporúčame pozrieť sa priamo do sekcie výber správnej chémie, kde nájdete prehľadné vysvetlenie, ktorý čistiaci prostriedok z našej ponuky bude pre Vás najvhodnejší.

Riešenie technických problémov – Pokiaľ máte technické otázky ohľadom našich produktov, skúste nájsť na ne odpovede v sekcii venovanej riešeniu technických problémov a otázok.

Hľadáte návod na obsluhu k Vášmu stroju? – Pozrite sa do sekcie návody na obsluhu, kde nájdete možstvo návodov v elektronickej podobe vo formáte PDF k jednotlivým strojom z našej ponuky .

U nás nakupujete bezpečne

Všetka komunikácia počas prezerania a nákupu na našej stránke prebieha prostredníctom šifrovaného SSL spojenia. Chránime tak Vaše súkromie.

Produkty

info@carbax.com
037/77 84 111

0.03